FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Akademia Multi Art

Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniu w wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej , gry aktorskiej , postprodukcji cyfrowej, fotografii i tańca.

W A.M.A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin , uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych , znani filmowcy różnych generacji.

Staramy się dawać kontakt z wykładowcami i praktykami różnych generacji, zawsze uznanych w swojej dziedzinie, często z wykształceniem i doświadczeniem zagranicznym.

Akademia ma strukturę poszczególnych kursów i seminariów składających się na pełny program.Wykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania.

Zagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze będą prowadzić jednorazowe warsztaty i wykłady.

A.M.A jako jedyna w Polsce prowadzi kursy z nowoczesnych dziedzin filmowych mało rozpowszechnionych w Polsce.

Założycielem Szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem , wykładowca zagranicznych i polskich uczelni.

A.M.A współpracuje z niemiecką Medienakademie z Berlina-Hamburga-Monachium , gdzie Piotr Lenar jest Docentem. 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 268