FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Nagraj i Wygraj 1000 złotych za pilota.
ImageZostań laureatem konkursu filmowego. Nagraj i wygraj zachęcają gospodarze MilionYou. Po 1000 złotych dla 20 autorów najlepszych krótkich filmów na temat pilota tv. Jeśli lubisz oglądać krótkie filmy to znasz zapewne portal internetowy MillionYou o którym swego czasu już pisaliśmy. MillionYou otwarty jest dla każdego kto ma ambicję tworzenia krótkich filmów. Każdy może przysłać swoje mikro dzieło X muzy. Jest jednak jeden warunek: musi nakręcić go na wyraźne zamówienie MillionYou. Jak to działa? Po prostu - najpierw zlecenie, potem kręcenie. A dobrze zrealizowane zlecenia wiąże się z gratyfikacjami. Dla twórców najlepszych filmów przygotowane są cenne nagrody.Przedmiot, który jest jednocześnie tematem najświeższego zadania filmowego zaproponowanego przez gospodarzy MillionYou, każdy domowy filmożerca ma w swej dłoni kilka razy dziennie.
Aby wziąć udział konkursie wystarczy, wymyśleć i nakręcić film, w którym wystąpi pilot telewizyjny.

  Pilot tv nie musi nawet odgrywać pierwszoplanowej roli. Wystarczy, że będzie drugoplanowym rekwizytem. Może on być bohaterem historyjki, kluczowym rekwizytem lub tylko przedmiotem, który pojawia się w mniejszym lub większym związku z fabułą filmu.Jaką rolę odegra pilot w filmie, zależy od Twojego pomysłu i wyobraźni.Ale uwaga, pilot tv nie może być całkowicie pominięty. Obecność pilota, choćby duchem, jest obowiązkowa! Może być zatem śmiesznie albo poważnie, kolorowo lub czarno na białym. Ważne, żeby było oryginalnie. Indywidualizm twórczy w filmie jest oczywiście jak najbardziej wskazany, a w tym wypadku to również nieomal gwarancją nagród. W tym wypadku nie byle jakich.             
  Organizatorzy przygotowali po 1000 złotych dla 20 autorów filmów nominowanych do Nagrody Głównej. Zwycięski film będzie prezentowany w kinach Wszystkie nagrodzone filmy trafią do klekcji VOD w cyfrowej platformie n. Autorzy trzech najlepszych filmów otrzymają zestawy nbox HDTV wraz z rocznym abonamentem.Fundatorem nagród w konkursie „Z pilotem w dłoni” jest telewizja nowej generacji n. Szansę na nagrody mają również internauci oceniający filmy. Wśród autorów najciekawszych komentarzy zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

Termin nadsyłania filmów upływa 13 kwietnia 2008 do godz. 24:00

Więcej informacji www.milionyou.com
 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 356