FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Filmowa Góra w telewizji internetowej

Festiwal Filmowa Góra 2010 na ZielonaGora24.tv

Zielonogórskie media są bogatsze o nową redakcję. Nowa internetowa telewizja "ZielonaGoratv.24", działająca od bardzo niedawna już potrafi zaskoczyć swoją dziennikarską czujnością, zaangażowaniem w opracowywane tematy i fachową realizację. Bez fałszywej skromności można stwierdzić, że jednym z ważniejszych wydarzeń kulturalnych lata w Zielonej Górze, jest z pewnością 6.FKPK Filmowa Góra. Nie mogło zatem zabraknąć ambitnej ekipy, tej najmłodszej w Lubuskiem, telewizji podczas pierwszych pokazów konkursowych na zielonogórskiej Scenie FG.

Materiał z "Kina Poza Kinem" w Ogródku 4 Róż przygotowała dziennikarka Agata Sendecka wraz z operatorem Jackiem Michalewiczem.

A oto jak ZielonaGora24.tv przedstawia się na swoim portalu;

"Pokazujemy ciekawe wydarzenia, miejsca i ludzi z Zielonej Góry. ZielonaGora24.tv  to telewizja internetowa, której misją jest promowanie pozytywnego wizerunku Zielonej Góry. Dzięki emisji filmów internauta może poznać niezwykłe oblicze swojego miasta. W portalu umieszczane są relacje z imprez i wydarzeń kulturalnych a także felietony ilustrujące życie miasta i jego mieszkańców. Użytkownicy znajdą tutaj ciekawostki i informacje o atrakcjach kulturalnych i sportowych miasta. Mogą obejrzeć filmy prezentujące najciekawsze miejsca.

Tematyka portalu obejmuje wszystkie dziedziny życia. Z kamerą docieramy wszędzie tam gdzie dzieje się coś interesującego i ponadczasowego. Czekamy na informacje od mieszkańców Zielonej Góry o ciekawych wydarzeniach i imprezach. Chętnie skorzystamy z zaproszenia i przyjedziemy nagrać relację, która ukaże się na portalu ZielonaGora24.tv ..."

(www.zielonagora24.tv)

 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 542