FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


KolorOFFon Film Festiwal - Bydgoszcz
Inne festiwale

W dniach 7-9.04.2011 odbędzie się pierwsza edycja KolorOFFon Film Festiwal. Zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania filmów. Szczególnie poszukiwane są filmy nieszablonowe, przekraczające filmowe granice zarówno treści jak i formy. Po dwóch latach pokazywania bydgoskiej publiczności polskiego kina niezależnego w postaci przeglądu „KolorOFFon przedstawia OFF” koloroffonowcy zdecydowali się na organizację trzydniowego festiwalu.


Dlaczego?

„Bo za dużo wokół nas tandety i pokolorowanej rzeczywistości, Bo za dużo jest świetnych krótkich filmów, których nie widać, Bo za mało jest odwagi w filmie, Bo chcemy dodawać odwagi odważnym, którzy chcą świadomie kręcić niepoprawnie. Chcemy przekraczać filmowe granice Pokazywać różne barwy offu”


Szczegóły dotyczące zgłaszania filmów (karta zgłoszenia, regulamin) można znaleźć tu: www.koloroffon.art.pl/?page_id=559)

Filmy dowolnego gatunku, treści i formy do 20 minut wraz z dokładnie i czytelnie wypełnionymi kartami zgłoszenia należy dostarczyć listownie lub kurierem w terminie do 8 marca 2011 r. (decyduje data wpływu a nie data stempla) na adres:

Stowarzyszenie KolorOFFon
ul. Bukowa 4/8
85-625 Bydgoszcz
z dopiskiem KolorOFFon Film Festiwal

Elektroniczną wersję karty zgłoszenia (format doc, bez podpisu), kadr z filmu (powszechny format pliku graficznego, preferowany png), zdjęcie reżysera (powszechny format pliku graficznego, preferowany png) należy dodatkowo przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 8 marca 2011.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.koloroffon.art.pl

Organizator festiwalu: Stowarzyszenie KolorOFFon data i miejsce festiwalu: KolorOFFon Film Festiwal 7-9.04.2011 Bydgoszcz, klub Mózg

Filmowa Góra za www.koloroffon.art.pl)

 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 356