FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Filmvisage 2009 pod patronatem Gustawa Holoubka
Inne festiwale

16 lipca rozpoczyna się w Białymstoku Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych i Telewizyjnych im. Gustawa Holoubka Filmvisage - Białystok 2009.  "FILMVISAGE" to święto całej branży filmowej, wszystkich, także tych często nieznanych ludzi kina, bez których nie byłoby filmu, nie powstałaby ani jedna klatka filmowa. Jest to bardzo długa lista zawodów i zawodowców, dla których ich profesjonalizm jest podstawą wykonywania zawodu filmowego.

Goście specjalni Festiwalu wyznaczą swoich najbardziej cenionych współpracowników z planu filmowego, którzy otrzymają z ich rąk specjalne nagrody wręczone podczas uroczystej ceremonii. W tym roku udział w Festiwalu zapowiedziało ponad 60 gwiazd polskiego kina, m.in.: Krzysztof Zanussi, Magdalena Zawadzka, Krzysztof Kolberger.

Białystok odwiedzą aktorzy - zarówno ci młodzi, znani szerszej publiczności dzięki rolom w serialach, jak i cała plejada gwiazd z godnym podziwu dorobkiem aktorskim. Gośćmi honorowymi Festiwalu będą Pani Magdalena Zawadzka i Pan Krzysztof Kolberger. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Zawodów Filmowych i Telewizyjnych "FILMVISAGE - BIAŁYSTOK 2009" odbędą się oficjalne Benefisy i przegląd twórczości artystycznej gości.

Pomysłodawcą i autorem koncepcji festiwalu jest ojciec polskich kaskaderów: Krzysztof Fus.

/więcej informacji na www.filmvisage.p/l

 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 391