FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Stwórz Polskę bez dymu
Inne festiwale

Ogłoszono konkurs na najlepszy spot filmowy promujący kampanię Polska Bez Dymu. Konkurs ma na celu zaktywizować młodych twórców (zarówno profesjonalistów jak i amatorów) do stworzenia filmowej reklamy społecznej spójnej z ideą kampanii. Celem konkursu jest pokazanie indywidualnego podejścia do problemu biernego palenia oraz zakazu palenia w miejscach publicznych, a także zwrócenie uwagi na ciekawy rodzaj filmu, jakim jest reklama społeczna. Organizatorzy mają nadzieję, że filmy wyłonione w konkursie w ciekawy i świeży sposób zaprezentują ideę kampanii szerokiej publiczności. Najlepsze filmy zostaną pokazane na Ogólnopolskim Przeglądzie Filmów Antynikotynowych w październiku 2009 r. w Krakowie.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby, które przede wszystkim umiejętnie zaprezentują zjawisko czynnego lub biernego palenia. Liczy się przede wszystkim oryginalność, pomysłowość, kreatywność. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.


Zgłoszenia można wysyłać do 20 września.


Wszystkie dodatkowe informacje zostały zamieszczone w regulaminie, z którym prosimy zapoznać się przed przystąpieniem do konkursu.

Płyty z nagranym filmem należy przesyłać na adres redakcji:
Stowarzyszenie MANKO
ul. Siarczki 16
30-698 Kraków
z dopiskiem Konkurs "Nakręć się społecznie"

/kontakty organizatorów: www.manko.pl, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 391