FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Festiwal Offeliada 2009 czeka na filmy
Inne festiwale

Trwa nabór filmów do Konkursu Głównego w ramach III Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Amatorskich i Niezależnych w Gnieźnie OFFELIADA 2009. Jest to impreza cykliczna odbywająca się w Pierwszej Stolicy Polski od 2007 roku. W swoich założeniach Festiwal ma ona być swoistym „świętem” kultury niezależnej, ze szczególnym postawieniem akcentu na X Muzę. OFFELIADA to tradycyjnie koniec października, a więc okres pięknej, polskiej jesieni, która w Pierwszej Stolicy Polski ma wówczas zaiste „filmowy” urok. Imprezę rokrocznie poprzedza cykl ciekawych konkursów, a sam nabór filmów rozpoczyna się w czerwcu i trwa do końca września. Imprezie patronuje Prezydent Miasta Gniezna.

Udział w trzeciej już edycji Festiwalu (23-25 października 2009 r.) wziąć mogą twórcy filmowi z całej Polski. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 października 2009 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Gnieźnie (www.gniezno.eu) w specjalnej zakładce "Offeliada".

 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 391