FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Roman Gutek wśród najbardziej kreatywnych w biznesie
Z kraju

W najnowszym numerze miesięcznika "Brief", poświęconego marketingowi i sprzedaży, znalazł się ranking 50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie. "Znalazły się w nim osoby prowadzące biznes na różną skalę i w różnorodnych obszarach rynku" - pisze redakcja magazynu.

"Część z nich funkcjonuje na nim od początku wolnej gospodarki, inni zaczęli działalność w momencie, gdy konkurencyjność rynku była już dużo większa. To, co łączy wszystkich wyróżnionych przez nas w rankingu Top 50, to kreatywne podejście do biznesu".

Jedną z osób, które redakcja "Brief" wyróżniła miejscem na swojej liście (na pozycji 29.) jest Roman Gutek, założyciel firmy dystrybucyjnej Gutek Film oraz szef festiwali Era Nowe Horyzonty (największa impreza filmowa w Polsce) oraz American Film Festival (jedyny w Polsce festiwal poświęcony kinu amerykańskiemu).

Pozostali wyróżnieni to m.in.: założyciele CD Projekt Marcin Iwiński i Michał Kiciński, założyciele Platige Image Jarek Sawko i Piotr Sikora, Jerzy Owsiak, Krystyna Janda, Marek Kondrat, Kayah, Marek Żydowicz, czy Janusz Palikot. Cały ranking w najnowszym numerze miesięcznika "Brief".

Filmowa Góra za www.gutekfilm.pl


 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 356