FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


Haniebne słowa radnego Bocheńskiego o Filmowej Górze
Z kraju
W związku z obraźliwymi i nieprawdziwymi słowami radnego Andrzeja Bocheńskiego pod kierunkiem Fundacji Kombinat Kultury, Klubu 4 Róże dla Lucienne oraz Bruno Aleksandra Kiecia – Prezesa Fundacji, żądamy natychmiastowych oficjalnych przeprosin od pana radnego! Wypowiedź radnego padła w dniu dzisiejszym na antenie Radia Zielona Góra. Według pana radnego działalność Klubu i Fundacji to „patologia", klub jest „zakałą deptaka", a sama fundacja „wymusza na urzędnikach wydawanie decyzji niezgodnych z prawem".

WYPOWIEDŹ RADNEGO BOCHEŃSKIEGO NA ANTENIE RADIA ZIELONA GÓRA

Jeżeli pan radny, jako stanowiący prawo w tym mieście, posiadł informacje o decyzjach niezgodnych z prawem, to dlaczego nie powiadomił właściwych organów o takich zdarzeniach? Dlaczego pan radny od wielu miesięcy nieustannie dąży do konfliktu? Dlaczego pan radny udaje, że zależy mu na ożywieniu deptaka, a robi wszystko, aby było odwrotnie? Dlaczego dla pana radnego jedynym źródłem zła i patologii w mieście jest klub i fundacja prowadzona przez człowieka, wobec którego pan radny ma osobiste animozje wynikające z niezrealizowanych ambicji? Nie dopuścimy do oczerniania naszego dobrego wizerunku w naszym mieście, województwie i w Polsce.

Klub „4 Róże dla Lucienne" działa w naszym mieście od 15 lat, Fundacja od ponad 5 lat. W tym czasie zorganizowaliśmy setki koncertów, wystaw, spektakli i innych działań kulturalnych, które promują nasze miasto w Polsce i poza jej granicami. Nasze działania otrzymują nagrody, wyróżnienia i są zauważalne oraz doceniane w partnerskich miastach takich jak Berlin, Praga, Edynburg, Mińsk i innych. Od wielu lat promujemy nasze miasto na turystycznych targach w Berlinie, Londynie, Warszawie i Poznaniu. Obecnie współorganizujemy największy polski festiwal filmowy w Wielkiej Brytanii i Irlandii pod nazwą PLAY POLAND Film Festiwal.

Żądamy oficjalnych przeprosin na antenie Radia Zielona Góra oraz zaprzestania ataków nienawiści, szkalowania, mówienia nieprawdy oraz niszczenia dobrego imienia podmiotów tworzących kulturowy i społeczny wizerunek Naszego Miasta!

Fundacja Kombinat Kultury
Klub „4 Róże dla Lucienne"
 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 78