FESTIWAL FILMOWY "KinoPozaKinem FILMOWA GÓRA 2011"


24 GODZINY ŻYCIA W DEPRESJI - Konkurs na etiudę filmową.
Z kraju

Image8 stycznia rozpoczął się ogólnopolski konkurs na etiudę filmową lub komiks, organizowany w ramach kampanii „Forum Przeciw Depresji”. Konkurs, kierowany jest do wszystkich miłośników X Muzy i artystycznej kreski, którzy podejmą wyzwanie i w swoich pracach przedstawią własne pomysły związane z problematyką depresji. Wartośc nagród to przeszło 5 tyś zł. Prace nadsyłać można do 10 lutego. O konkursie czytaj dalej...

Zgłoszone projekty będą oceniane przez Jury, w skład, którego wejdą: przedstawiciele firmy Servier Polska i Fundacji ITAKA oraz Mateusz Subieta - laureat m.in. Złotego Lwa w Cannes oraz zdobywca francuskiej nagrody Nisi Masa za scenariusz do filmu krótkometrażowego, pracownik Platige Image (czołowe i wielokrotnie nagradzane studio postprodukcyjne w Polsce) obecnie przygotowujący swój debiut reżyserski. Wśród najlepszych projektów Jury przyzna nagrody: dwie nagrody główne w każdej z kategorii – kamera (kategoria etiuda filmowa) o wartości 2.000 PLN, laptop (kategoria komiks) o wartości 2.000 PLN oraz 6 wyróżnień (po 3 w każdej z kategorii) – programy graficzne o wartości 500 PLN każdy. Jury może dokonać innego podziału nagród.

Rozstrzygnięcie konkursu, uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom nastąpi 18 lutego 2009 roku w Warszawie. Prace należy przysyłać na adres Biura Konkursu, do dnia 10 lutego 2009 roku (decyduje data dostarczenia przesyłki do Biura Konkursu).

Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Biurze Konkursowym: PRIMUM Public Relations, ul. Widok 8, 00-023 Warszawa, tel. 22/690-67-50, mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.forumprzeciwdepresji.pl

 

Od 2010 roku Filmowa Góra nominuje do Nagrody Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego


Wspiera nas:


Współorganizatorzy FG:

Wyszukiwarka

Odwiedziny


Wczoraj : 391